Ogłoszenia - ogleo.pl Dodaj
ogłoszenie
Dodaj
firmę
Załóż konto

Reklama

Poniżej znajdują się opisy typów abonamentów jakie oferujemy dla firm reklamujących się w naszym portalu. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: kontakt@ogleo.pl.

Wpis podstawowy - Firma Start

Standardowy, wpis w portalu ogleo.pl. Obejmuje dane takie jak nazwa firmy, pojedynczy adres, telefon, fax. oraz krótki opis firmy. Roczny koszt wpisu to 29 0 zł / netto.

Przykład wpisu Firma Start:

Wpis Firma Start


Wpis rozszerzony - Firma Top

Wpis zawierający takie same dane jak w przypadku wpisu Firma Start, oraz dodatkowo: logotyp firmy zamieszczony w spisie firm oraz wizytówce firmy, link pozycjonujący do strony internetowej, adres e-mail, godziny pracy firmy, rozszerzony opis, a także słowa kluczowe opisujące firmę - które pozwolą na łatwiejsze zlokalizowanie Twojej firmy wśród konkurencji. Wpis Firma Top jest także wyróżniony na liście firm z branży / województwa, i znajduje się na początku listy. Na stronie prezentującej dane firmy nie są wyświetlane reklamy.

Dodatkowo, w przypadku wpisu Firma Top, istnieje możliwość zamieszczenia do 20 produktów firmy, z możliwością zmiany w dowolnym momencie, po zalogowaniu się na konto użytkownika. Roczny koszt wpisu to 99 pln / netto.

Przykład wpisu Firma Top: